image image image image image
Zrób test swojej alergii w NZOZ Dilab Diagnostyka Medyczna Choroby alegiczne należą do jednych z najczęściej występujących schorzeń współczesnej cywilizacji. Szacuje się, że alergia dotknęła już 40% populacji. Niewykryta może być nie tylko uciążliwa, ale również niebezpieczna dla zdrowia, a nawet życia.
Przed i po pobraniu krwi Przygotowanie do pobrania krwi: Pacjent zgłasza się rano na czczo, po okresie nie przyjmowania pokarmów i płynów przez 12-godzin (można pić niewielkie ilości wody lub słabej nie osłodzonej herbaty, np. w celu przyjęcia leku doustnego; picie kawy jest niedozwolone).
Co to jest borelioza i jak można się nią zarazić? Borelioza - zwana również chorobą z Lyme lub krętkowicą kleszczową jest przewlekłą zakaźną infekcją bakteryjną, która może zaatakować wiele narządów i układów wewnętrznych jak również skórę. Wywołuje ją bakteria Borrelia burgdorferi.
PCR Diagnostyka molekularna jest najmłodszą gałęzią diagnostyki biochemicznej. Polega ona na wykrywaniu zmian w obrębie materiału genetycznego gospodarza, kiedy chorobę cechuje występowanie zmienionych na skutek mutacji fragmentów DNA, lub też na wykrywaniu obecności materiału genetycznego patogenu, który może być przyczyną choroby.
Helicobacter pylori Helicobacter pylori jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie czynników potencjalnie chorobotwórczych dla człowieka. W krajach rozwijających się zakażenie dotyczy prawie wszystkich ludzi dorosłych.
W krajach rozwiniętych częstotliwość zakażenia jest mniejsza i wynosi około 50% populacji dorosłych.mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4591
mod_vvisit_counterWczoraj4389
mod_vvisit_counterW tym tygodniu16768
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu19126
mod_vvisit_counterW tym miesiącu51349
mod_vvisit_counterUnikalnych wizyt366073

Dzisiaj: Gru 19, 2014
Informacje: Telefony kontaktowe: Siedziba:
Nasi pracownicy należą do Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej oraz regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez fundację Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej z siedzibą w Krakowie.

 Laboratorium Stalowa Wola - 15 642 70 79, 15 642 70 47 Rejestracja RTG i USG - 15 642 61 36 od godziny 17 do 18-tej

Przedstawiciele handlowi: 508-224-258, 509-675-041

Al. Jana Pawła II 13
37-450 Stalowa Wola
email: edytakurpiewska@medinvest.pl www.dilab.com.pl